Reklamacje

napis na niebieskim tle

 

 

Warunki reklamacji

 

1. W sytuacji gdy zakupiony towar posiada wadę i ujawni się ona w ciągu 2 lat od dostarczenia go ,Klient ma prawo żądać obniżenia ceny,wymiany towaru na  wolny od wad,usunięcia wady  lub może odstąpić od umowy.

2. Klient powinien zgłosić wadę towaru najpóźniej w ciągu roku od ujawnienia się jej.

 

3. Reklamację należy zgłośic pisemnie na adres : Grzegorz Trojanowicz,ul.Modrzewskiego 13/4,80-405 Gdańsk, wraz z dokładnym opisem towaru i wyjaśnieniem powodu składania reklamacji.

 

4. Zgłoszenie powinno zawierać dokładne dane i adres kupującego,datę zakupu, oraz cenę towaru i sposób dostawy.

5. Formularz reklamacji znajduje się poniżej.

 

6. Klient wysyła towar na swój koszt który zostanie zwrócony jedynie w przypadku uznania zasadności reklamacji.O sposobie dostawy wymienionego lub naprawionego towaru decyduje Sklep Internetowy Figurki-WWE.pl.W sytuacji nieuznania wniosku o reklamację towar zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.

 

7. Sklep Internetowy Figurki-WWE.pl  ustosunkuje się do wniosku o reklamację w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania,w przeciwnym wypadku przyjmuje się że reklamacja została uznana za zasadną.

 

8. Odsyłając przedmiot w ramach reklamacji, Klient ma obowiązek odpowiednio go zabezpieczyć.

 

9. Nie odbieramy żadnych przesyłek za pobraniem

 

10. Jako konsument możesz skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, możesz złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Podaj przy tym nasz adres poczty elektronicznej: sklep@figurki-wwe.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl