O nas

małe kolorowe logo sklepu

 

 

Drodzy Państwo!

Sklep internetowy  FIGURKI-WWE.PL  powstał z myślą o miłośnikach wrestlingu i kolekcjonerach figurek zawodników, stając się pierwszym w Polsce, profesjonalnym sklepem wysyłkowym tego rodzaju.Stworzyliśmy go w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wrestlingiem w Polsce, a także naszą ofertą figurek na najpopularniejszej polskiej platformie sprzedażowej. Zaufało nam już wielu Klientów ,a pozostawione przez nich pozytywne komentarze pokazują, że tego zaufania nie zawiedliśmy.

Sprzedajemy tylko fabrycznie nowe,oryginalnie zapakowane i licencjonowane produkty światowych liderów branży zabawkowej.Stawiamy sobie za cel utrzymywanie bogatej oferty figurek ,nieustanne jej rozszerzanie i oferowanie ich Państwu w atrakcyjnej cenie,nie zapominając o dodatkowych akcesoriach jak ringi,pasy mistrzowskie a także stoły ,krzesełka i drabiny dla figurek.

W zależności od możliwości logistycznych ,oferty dystrybutorów i naszych zagranicznych partnerów biznesowych staramy się jak najczęściej wprowadzać do sprzedaży nowości ,a także aktualizować stany magazynowe .Cenimy sobie Państwa spostrzeżenia na temat asortymentu i zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz podejmiemy się realizacji indywidualnych zamówień.

  • Dla Państwa wygody współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi i logistycznymi, w Polsce i za granicą.
  • Bezpieczeństwo transakcji zapewniają  PAYNOWDOTPAY liderzy polskiego rynku płatności on-line.
  • Zamówienia opłacone do godziny 13.00 wysyłamy tego samego dnia, pozostałe najpóźniej 24 godziny od opłacenia .

Najwyższy poziom obsługi i Państwa satysfakcja mają dla nas kluczowe znaczenie, założenie że Klient jest w biznesie najważniejszy to fundament na którym opieramy nasze działania, a biznesowe inspiracje i standardy czerpiemy zza oceanu-ojczyzny wrestlingu i sprzedaży wysyłkowej.

 

 

 

Z uszanowaniem

Grzegorz Trojanowicz

FIGURKI-WWE.PL

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl