O nas

małe kolorowe logo sklepu

 

 

Drodzy Państwo!

Sklep internetowy  FIGURKI-WWE.PL  powstał z myślą o miłośnikach wrestlingu i kolekcjonerach figurek zawodników, stając się pierwszym w Polsce, profesjonalnym sklepem wysyłkowym tego rodzaju.Stworzyliśmy go w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wrestlingiem w Polsce. Zaufało nam już wielu Klientów, a pozostawione przez nich pozytywne komentarze pokazują, że tego zaufania nie zawiedliśmy.

Sprzedajemy tylko fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i licencjonowane produkty światowych liderów branży zabawkowej.Stawiamy sobie za cel utrzymywanie bogatej oferty figurek, nieustanne jej rozszerzanie i oferowanie ich Państwu w atrakcyjnych cenach, nie zapominając o dodatkowych akcesoriach jak ringi, pasy mistrzowskie a także stoły, krzesełka i drabiny dla figurek.

W zależności od możliwości logistycznych, oferty dystrybutorów i naszych zagranicznych partnerów biznesowych, staramy się jak najczęściej wprowadzać do sprzedaży nowości a także aktualizować stany magazynowe. Cenimy sobie Państwa spostrzeżenia na temat asortymentu i zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, oraz podejmiemy się realizacji indywidualnych zamówień.

  • Dla Państwa wygody współpracujemy tylko z renomowanymi firmami kurierskimi i logistycznymi, w Polsce i za granicą.
  • Bezpieczeństwo transakcji zapewnia mBank właściciel systemu płatności online PAYNOW  oraz Blue Media, lider polskiego rynku płatności elektronicznych.
  • Zamówienia opłacone do godziny 10.00 wysyłamy tego samego dnia, pozostałe najpóźniej 24 godziny od opłacenia.

Najwyższy poziom obsługi i Państwa satysfakcja mają dla nas kluczowe znaczenie, założenie że Klient jest w biznesie najważniejszy to fundament na którym opieramy nasze działania, a biznesowe inspiracje i standardy czerpiemy zza oceanu-ojczyzny wrestlingu i sprzedaży wysyłkowej.

 

       Z uszanowaniem

 

  

 

 

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl