O nas

małe kolorowe logo sklepu napis na czerwono niebieskim tle

Szanowni Państwo!

 

Sklep internetowy  FIGURKI-WWE.PL  powstał z myślą o miłośnikach wrestlingu i kolekcjonerach figurek zawodników, stając się pierwszym w Polsce, profesjonalnym sklepem wysyłkowym tego rodzaju.Stworzyliśmy go w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wrestlingiem w Polsce, a także naszą ofertą figurek na najpopularniejszym polskim portalu aukcyjnym. Zaufało nam już wielu Klientów ,a pozostawione przez nich pozytywne komentarze pokazują, że tego zaufania nie zawiedliśmy.

Sprzedajemy tylko fabrycznie nowe,oryginalnie zapakowane i licencjonowane produkty światowych liderów branży zabawkowej.Stawiamy sobie za cel utrzymywanie bogatej oferty figurek ,nieustanne jej rozszerzanie i oferowanie ich Państwu w atrakcyjnej cenie,nie zapominając jednak o dodatkowych akcesoriach jak ringi,stoły ,krzesełka,drabiny,stoły komentatorskie itp.

Dostawy nowych figurek są realizowane w odstępach około 2  tygodni, w zależności od możliwości logistycznych ,oferty dystrybutorów i naszych zagranicznych partnerów biznesowych.Z każdą dostawą staramy się wprowadzać do sklepu nowości ,dlatego cenne są dla nas Państwa spostrzeżenia na temat asortymentu ,i sugestie jakich zawodników figurki sprowadzać w przyszłości.

Dla Państwa wygody współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi i logistycznymi w Polsce i za granicą, a także z jednym z liderów polskiego rynku płatności on-line firmą DOTPAY gwarantującą bezpieczeństwo naszych transakcji.

Doskonała obsługa Klienta i wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin od jego opłacenia, mają dla nas priorytetowe znaczenie.

Zapraszamy do zakupów.

 

 

Z uszanowaniem

Grzegorz Trojanowicz

FIGURKI-WWE.PL

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl