Ultimate Edition - figurki z najwyższej półki

29.04.2020

Poszerzamy ofertę sklepu o figurki typu Ultimate Edition produkowane przez Mattel. To absolutny "top" pośród wrestlingowych figurek. Żadna produkowana dotychczas seria nie była tak doskonale zaprojektowana i tak bogato wyposażona w akcesoria oraz zamienne elementy .

Ponad 30 punktów artykulacji m.in nowy sposób zginania się torsu,podwójne stawy w łokciach i kolanach,obrotowe nadgarstki i ruchoma przednia część stopy.Wszystko to by zawodnik mógł przybierać najbardziej naturalne pozy i odgrywać każdy element walki ,szczególnie skomplikowane finishery.Każda figurka posiada co najmniej jedną (czasem więcej) zamienną głowę, o różnym wyrazie twarzy lub fryzurze,najczęściej dwie pary wymiennych dłoni,niekiedy całe ramiona,i pełen detali strój w którym wychodzi do ringu.

Innowacyjna technika skanowania obiektów TrueFx® pozwala na uzyskanie super realistycznego wyglądu twarzy postaci.Niezwykła precyzja wykonania i wysoka jakość cechują serię Ultimate Edition ,a całość podkreśla spore bardzo efektownie zaprojektowane pudełko.

 


Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl