KOSZYK JEST
PUSTY

+ 48 513 786 682

sklep@figurki-wwe.pl

Pragniemy w kilku słowach podumować mijający rok...

gru27

Pragniemy w kilku słowach podumować mijający rok...

Dobiega końca  2017 rok,szczególnie dla nas ważny,  bo będący rokiem powstania naszego sklepu oraz jego debiutu na rynku. Jesteśmy przekonani że był to bardzo udany debiut ,a statystyki sprzedaży,liczba zamówień ,wysłanych paczek a przede wszytskim e-maile i smsy od naszych zadowolonych Klientów w tym przekonaniu nas utwierdzają.

Stworzyliśmy sklep jakiego dotąd w Polsce nie było. Byliśmy pierwsi - to zmienić się nie może.Jesteśmy najlepsi -  i zrobimy wszystko by to także sie nie zmieniło..

Ponad 130 róznych figurek znalazło się w sprzedaży ,zrealizowaliśmy bardzo wiele indywidualnych zamówień,wprowadziliśmy kody rabatowe,poszerzyliśmy ofertę o ringi,stoły,pasy,zestawy z drabinami itp.

Nie zagineła nam ani jedna przesyłka,nie mieliśmy ani jedej reklamacji..

W 2018 rok wchodzimy z optymizmem i nadzieją, oraz pewnością że połączenie znajomości branży i zamiłowania do robienia biznesu może dać jedynie doskonały efekt.Będziemy zmieniali się dla Państwa wygody i zadowolenia,a politykę działania sklepu i najwyższą jakość obsługi klienta wciąż opierać będziemy na najlepszych wzorcach zza oceanu.

Dziękujemy że byliście Państwo z nami-bez Was nie było by Nas.

Spełniajcie swoje marzenia,a my pomagając Wam je spełniać ,będziemy spełniać swoje.

Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

 

Grzegorz Trojanowicz

CEO & Founder

gru  27
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl